فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تربیت بدنی عمومی (۲)

چاپ کتاب با عنوان تربیـت بـدنی عمـومـی (۲)

 

مؤلفان: امیدرضا آرش (دبیر آموزش و پرورش ومدرس دانشگاه)، محمد اسلامفر- عباس جهانتاب

ویراستار علمی: یدالله عدالت پناه

مرکزآموزش علمی-کاربردی ابن سینا دهدشت

تحت نظارت دانشگاه جامع علمی-کاربردی

نوبت چاپ: دوم-۱۳۹۴

ناشر: نوروزی

مشخصات ظاهری: ۱۲۷ ص

قطع: وزیری

شمارگان: ۱۰۰۰

شماره شابک: ۷-۰۹۱-۳۶۴-۶۰۰-۹۷۸ ISBN:

چاپ: نوروزی-۰۱۷۳۲۲۴۲۲۵۸

قیمت: ۶۰۰۰ تومان

پیشگفتار

با سپاس فراوان از الطاف بیکران و عنایات علی الدّوام حضرت حق به دلیل افاضه توفیق و فراهم آوردن فرصت مناسب و مبارک انجام خدمت صادقانه در امر خطیر تعلیم و تربیت، اینجانب و همکاران با همکاری دانشگاه جامع – علمی کاربردی دهدشت به منظور تحقق بخشیدن به آرمانها و رسالتهای تعلیم و تربیت ، اقدام به تالیف کتابی که پیش روی شماست نموده تا از این طریق گام ارزنده و مؤثری در بررسی، تبیین و ارائه ایده های نو به منظور ایجاد دگرگونیهای مطلوب و کارآمد در برنامه های آموزشی برداشته شود.

کتاب حاضر حاوی ده فصل می باشد که ابتدا نقش تربیت بدنی در مسائل زیستی- روانی- اجتماعی را مورد بررسی قرارداد. فصل دوم اصول وارزشهای اخلاقی در تربیت بدنی می باشد. در فصل سوم اصول علمی انجام فعالیت بدنی و ورزش مورد بررسی قرارمی گیرد. درفصل چهارم به والیبال ومهارت های آن می پردازد. در فصل پنجم ورزش بسکتبال را مورد بررسی قرارمی‌دهد. فصل ششم به ورزش تنیس روی میز می پردازد. فصل هفتم هندبال و مهارت های این رشته را مورد بررسی قرارمی‌دهد. فصل هشتم به فوتبال ومهارت های آن می پردازد. فصل نهم به بدمینتون می پردازد و فصل دهم نحوه ارزشیابی درس تربیت بدنی را مورد بررسی قرارمی دهد.اکنون که چاپ اول کتاب به پایان رسیده مولفان با انجام اصلاحاتی چند در مطالبی که در چاپ اول آورده شده بود(پس از بازخورد از همکاران و دانشجویان محترم)، وافزودن مطالب به روز شده به آن اضافه نمودند.

امیدوارم این اثر مورد استفاده دانشجویان عزیز و سایر علاقمندان رشته تربیت بدنی قرار گیرد.از تمامی خوانندگان بزرگوار تقاضا داریم نظرات ،انتقادها و پیشنهادهای خود را به مولفان انعکاس دهند تا در چاپ های بعد از آنها استفاده شود. در خاتمه لازم است از همه کسانی که ما را در چاپ اول و دوم کتاب با حمایت های مادی و معنوی خود یاری نمودند، تشکر و سپاس فراوان به عمل آوریم.

 

 

 

 

چاپ-کتاب-تربیت

یک دیدگاه