فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

با ذهن آگاهی آرامش را در آغوش بگیر

چاپ کتاب با ذهن آگاهی آرامش را در آغوش بگیر

پیش گفتار

زندگی اغلب ما تکراری است؛ برنامه ی مشخصی که اکثر افراد بر اساس آن، روز و ماه و سال خود را می گذرانند. ما می خواهیم در زندگی خود

تنوع داشته باشیم؛ اما کار واحد می کنیم. می خواهیم زندگی را با چیزهای”نو” پر کنیم؛ اما به شکلی نمی توانیم. با طرز زندگی مان راحت هستیم و به همین دلیل در حالی که فکر انجام کارهای” نو” جالب به نظر می رسد، هولناک می نماید.

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشت این است که کارهای روزانه ی تکراری به یک حالت انفعالی درونی منتهی می شود و تکرار می تواند شرایطی فراهم آورد که در آن به ندرت لحظه اکنون را تجربه کنیم.

برای ایجاد تحول و دگرگونی در روند عادی و تکراری زندگی، باید روزها، ساعت ها، دقایق و یا لحظاتی را برای رسیدن به لحظه حال صرف کنیم و علاوه بر این، سالی یک بار باید به مدت زمان طولانی تری مثلا یک هفته را به انجام کاری غیر از کار همیشگی مان اختصاص دهیم.

برای بسیاری از مردم، این کار مستلزم رفتن به دامان طبیعت، کنار دریا و کوهستان است؛ زیرا طبیعت وحشی روی ابعاد جسمی و روحی ما تاثیر فراوان دارد. به هر تقدیر، ما زمانی هماهنگ با طبیعت زندگی می کردیم و از آنجا به عصر الکترونیک رسیدیم. بنابراین، بازگشت به دامان طبیعت و آشتی با آن اقدامی موثر و مفید است.

زمانی که داشتم این کتاب را برای چاپ آماده می کردم، سرم بسیار شلوغ بود. از یک طرف کارهای آماده سازی نهایی کتاب و ویراستاری آن، از طرف دیگر نوشتن پایان نامه و اجرای پرسشنامه هایم، همچنین تدریس در دانشگاه و کارهای مربوط به فرزندانم، باعث شده بود که احساس کنم مدام در حال دویدن هستم و هیچ وقتی برای خودم ندارم. با خود فکر کردم: “کوزه گر از کوزه شکسته آب می خورد”. کتابی که نوشته ام در مورد ذهن آگاهی و بودن در” لحظه اکنون” است اما من انگار نصیبی از این نوشته ها نبرده ام و با شتاب به دنبال اهداف کاری خود هستم. برای همین در وسط آن هیاهوی ذهن که “تو کارهای نیمه تمام زیادی داری” و “وقتت کم است” و …، به همراه همسرم به ساحل دریا رفتیم و در کنار امواج خروشان دریا “آرامش” را تجربه کردیم.

 

 

با ذهن آگاهی

آرامش را در آغوش بگیر

 

سرشناسه : اصلانی فر، عصمت/ ۱۳۵۲
عنوان و نام پدید آور : با ذهن آگاهی آرامش را در آغوش بگیر

عصمت اصلانی فر

مشخصات نشر : نوروزی، گرگان، ۱۳۹۲
مشخصات ظاهري : ۱۵۰ ص
شابك : ۱-۷۲۲-۱۵۱-۹۶۴-۹۷۸
فهرست نويسي : فیپا
موضوع : آرامش و آسایش، آرامش ذهنی
رده بندی کنگره : ‫ BF ۶۳۷ /آ۴۵ الف۶ ۱۳۹۲
رده بندي ديويي : ۱/۱۵۸
شماره كتابشناسي ملي : ۳۱۳۵۶۸۰

 

 

 

 

 

 

نویسنده تألیف و ترجمه:……………………….عصمت اصلانی فر

نام اثر: ………با ذهن آگاهی آرامش را در آغوش بگیر

طراحی و صفحه آرایی:…………………….صدیقه قُلیان

نوبت چاپ:……………………………………اول-۱۳۹۲

مشخصات ظاهری:………………………………..۱۵۰ص

قطع…………………………………………………..رقعی

شمارگان:………………………………………….. ۵۰۰

شماره شابك……………..۱- ۷۲۲ -۱۵۱-۹۶۴-۹۷۸

چاپ و نشر: ……………… نوروزي-  ۰۱۷۱۲۲۲۰۰۴۷

قیمت:……………………………………….۷۵۰۰ تومان

 

 

چاپ-کتاب-با-ذهن-آگاهی

یک دیدگاه