فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ محدود

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ محدود: با توجه به بالا رفتن هزینه های چاپ کتاب به روش  افست بهترین جایگزین برای چاپ ارزان کتاب، چاپ کتاب به روش دیجیتال است. چاپ دیجیتال کتاب یکی از روش‌های تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است که معمولاً برای چاپ حرفه‌ای در تیراژهای کم انجام می‌شود. انتشارات نوروزی آمادگی دارد به عنوان یکی از اولین و تخصصی ترین موسسه چاپ کتاب و ویراستاری کتاب ، از تکنیکهای مدیریت پروژه و برنامه ریزی دقیق در تحویل پروژه ها به مشتریان خود با معقول ترین هزینه ها خدمات خویش را ارائه دهد. نمونه کتاب های چاپ شده انتشارات در سایت موجود می باشد.

 

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ محدود

در چاپ دیجیتال کتاب این امکان وجود دارد تا در تیراژ بسیار پایین حتی ۱ جلد نیز کتاب چاپ کرد. چاپ دیجیتال دارای هزینه بیشتری برای چاپ هر صفحه در مقایسه با روش‌های سنتی مثل چاپ افست است. در چاپ دیجیتال با تیراژ محدود شما می‌توانید هر نسخه از محصول چاپی خود را متفاوت با نسخه قبلی چاپ کنید.

چاپ دیجیتال کتاب

چاپ دیجیتال نوعی چاپ است که در آن بجای بهره‌گیری از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات دستی و نیمه اتوماتیک افست از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات دیجیتال و تمام اتوماتیک استفاده می‌شود و موجب کاهش بسیار زیاد در زمان چاپ و همچنین بالا رفتن کیفیت چاپ می‌شود.انتشارات نوروزی به عنوان یکی از اولین و تخصصی ترین موسسه چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب ، از تکنیکهای مدیریت پروژه و برنامه ریزی دقیق در تحویل پروژه ها به مشتریان بهره جسته است به گونه ای که مشتریان همواره میتوانند به دریافت به موقع کتب منتشر شده خود اطمینان داشته باشند.برای مشاهده نمونه کارهای چاپ شده انتشارات نوروزی می توانید به آدرس entesharate-noruzi.com مراجعه کنید.اگر قصد چاپ کتاب ارزان و چاپ کتاب در تیراژ محدود را دارید انتشارات نوروزی در تمامی مراحل همراه شما می باشد. با انتشارات نوروزی دیگر نگران چاپ کتاب خود نباشید.. در بخش مقدمه ، توصیه میشود آن را به اساتید دانشگاه خود بسپارید تا با تجربه گرانبهای آنان ، بار علمی اثر خود را بالاتر ببرید.

ابعاد چاپ کتاب دیجیتال

در چاپ دیجیتال کتاب هیچ محدودیتی در ابعاد وجود ندارد و دقیقا تمام ابعادی که در چاپ کتاب به روش افست انجام میشود قابل اجرا است.یکی از بهترین و باصرفه ترین روشها برای چاپ کتاب تمام رنگی، چاپ آن به روش دیجیتال است. با اینکه کیفیت چاپ در روش دیجیتال کمی نسبت به چاپ افست پایین تر است اما این افت کیفیت جزئی با توجه هزینه بسیار ارزان آن قابل توجیه است.از فروشگاه کتاب انتشارات نوروزی حتما دبدن کنید.کتاب مورد نظر خود را با قیمت مطلوب تهیه کنید.

مزایای چاپ کتاب دیجیتال

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ محدود

  • در چاپ دیجیتال کتاب، قدرت مانور زیادی به کارفرما در زمینه چاپ داده می‎شود.
  • چاپ کتاب‎ها‎ی تیراژ پایین با شیوه چاپ دیجیتال از لحاظ مالی مقرون به صرفه است.
  • رهایی از مراحل سخت فیلم و زینک در چاپ‏های تکرنگ و رنگی می‌باشد.
  • چاپ دیجیتال کتاب بسیار سریع صورت می‌گیرد بطوری که کتاب ۲۰۰ صفحه‌ای در تیتراژ ۱۰۰ جلد کمتر از ۴ ساعت انجام می‎شود.
  • حذف انبارداری برای کتاب و نگهداری فیلم و زینک‎ها‎ از مزایای دیگر چاپ دیجیتال کتاب می‌باشد.
  • قابلیت چاپ دلخواه از نظر تیتراژ حتی در یک نسخه
  • امکان چاپ تکرنگ و رنگی همزمان برای کتب و مجلات دارای صفحات رنگی،
  • تغییر متن، قیمت و هرگونه تغییرات ضروری در هر نوبت از چاپ

 

چاپ کتاب خود را به ما بسپارید!

انتشارات نوروزی از تمامی استادان، پژوهشگران، دانشجویان، نویسندگان و مترجمان عزیز در تمامی حوزه ها، در سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید. اگر قصد نشر و چاپ کتابی را دارید تمام مراحل از صفحه آرایی تا چاپ کتاب در نسخه های متفاوت، با هزینه ای مناسب و کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن میتوانید انجام دهید.برای ارتباط با ما با ایمیل انتشارات نوروزی در تماس باشید.

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ محدود

یک دیدگاه