فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تحليل آماری داده‌ها در پژوهش‌های علوم تربیتی

تحليل آماری داده‌ها در پژوهش‌های علوم تربیتی

تالیف: دکتر آیت کریمی- فرحناز روغنی- دکتر فروغ ماهی گیر

ویراستارعلمی: مهران معماری

نوبت چاپ: اول-۱۳۹۸

مشخصات ظاهری:  290  ص

قطع: وزیری

شمارگان: ۱۰۰۰

شماره شابك: ۰- ۰۳۶۵-۰۲-۶۲۲-۹۷۸

چاپ و نشر: نوروزی-۰۱۷۳۲۲۴۲۲۵۸

قیمت: ۳۵۰۰۰ تومان

هزینه چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب: با توجه به تعداد صفحات کتاب ، سایز نهایی کتاب ، و تعداد جلد(تیراژ) متغیر است . اما هزینه چاپ کتاب بر مبنای هزینه و قیمت چاپ ، قیمت کاغذ ، قیمت صحافی و… تعیین میشود.تعداد مخاطبان کتاب خود را به‌خوبی و واقع‌گرایانه بسنجید و بر مبنای همان تعداد کتابی را که قرار است چاپ شود، مشخص کنید. نمونه کتاب های چاپ شده انتشارات در سایت موجود می باشد.

چاپ کتاب

ابتدا هدف خود را از چاپ کتاب تعیین کنید . ممکن است هدف شما کسب در آمد و فروش کتاب باشد و یا اینکه قصد تقویت رزومه تحصیلی و شغلی خود را داشته باشید . گاهی نیز افراد به دلایل فرهنگی و اجتماعی میخواهند کتابشان را منتشر کنند.

هر کدام از این اهداف ، روش های مختلف چاپ کتاب خود را دارند. به عنوان مثال اگر میخواهید برای تقویت رزومه تحصیلی و دریافت امتیاز در مصاحبه دکتری کتاب چاپ کنید ، نیاز به تیراژ بالا و هزینه بیشتر ندارید . موسسه پیشگامان مسیر دانش ، چاپ کتاب را با تیراژ بسیار پایین انجام میدهد که هزینه و زمان کمتری صرف شود . و اما اگر قصد دارید از کتاب خود کسب در آمد نمایید، با توجه به قشر هدف تیراژ مناسبی را انتخاب کنید.از فروشگاه کتاب انتشارات نوروزی حتما دبدن کنید.کتاب مورد نظر خود را با قیمت مطلوب تهیه کنید.

قیمت چاپ کتاب

اگر میخواهید از چاپ کتاب به در آمد برسید ، میتوانید با توجه به موضوع کتاب و گروه مخاطبان کتاب و قیمت چاپ کتاب ، اقدام به چاپ کتاب در تیراژ بالا نمایند. البته باید در نظر بگیرید که اگر گروه هدف شما در کشور حدود۲۰۰۰نفر میباشند ، منطقی نیست که ۵۰۰۰جلد کتاب چاپ کنید . پس حتما در مورد تعداد تیراژ خوب تحقیق کنید و عجولانه عمل نکنید.

در مورد قیمت چاپ کتاب هم دقت کنید و این را هم در نظر داشته باشید که در این زمینه ناشران و شرکت های کلاهبردار بسیاری وجود دارند که با سوء استفاده از مولفان اقدام به سود جویی مینمایند .

اگر هدف شما از چاپ کتاب ، کسب در آمد نیست و صرفا برای کسب امتیاز پایان نامه و ارتقا رزومه تحصیلی اقدام به چاپ کتاب میکنید ، بهتر است چاپ کتاب با تیراژ کم و محدود را انجام دهید که با چاپ دیجیتال انجام میشود و هزینه بالایی دارد به طوری که قیمت تمام شده برای هر کتاب طوری است که برای فروش به صرفه نیست .

اگر قصد تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه را دارید ، سعی کنید تبدیل آن را با دقت و مشاوره با متخصصان آن انجام دهید ، با توجه به قیمت چاپ کتاب و هدف شما که افزایش سطح رزومه تحصیلی است ، کیفیت کتاب چاپ شده اهمیت بالایی دارد .تمامی مراحل اداری و قانونی کتاب شما با سرعت و دقت زیاد کتاب در اسرع وقت و با حفظ کیفیت، چاپ می شود و در کمترین زمان ممکن، کتاب، به شما تحویل می گردد، به صورت کامل و صحیح اقدام می گردد.
برای مشاهده نمونه کارهای چاپ شده انتشارات نوروزی می توانید به آدرس entesharate-noruzi.com مراجعه کنید.اگر قصد چاپ کتاب ارزان و چاپ کتاب در تیراژ محدود را دارید انتشارات نوروزی در تمامی مراحل همراه شما می باشد. با انتشارات نوروزی دیگر نگران چاپ کتاب خود نباشید.

هزینه چاپ کتاب در انتشارات نوروزی

انتشارات نوروزی از تمامی استادان، پژوهشگران، دانشجویان، نویسندگان و مترجمان عزیز در تمامی حوزه ها، در سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید. اگر قصد نشر و چاپ کتابی را دارید تمام مراحل چاپ کتاب از صفحه آرایی تا چاپ کتاب در نسخه های متفاوت، با هزینه ای مناسب و کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن میتوانید انجام دهید.برای ارتباط با ما با ایمیل انتشارات نوروزی در تماس باشید. انتشارات نوروزی با مناسب ترین هزینه یکی از بهترین انتشارات می باشد.

انتشارات نوروزی از تمامی استادان، پژوهشگران، دانشجویان، نویسندگان و مترجمان عزیز در تمامی حوزه ها، در سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید. اگر قصد نشر و چاپ کتابی را دارید تمام مراحل از صفحه آرایی تا چاپ کتاب در نسخه های متفاوت، با هزینه ای مناسب و کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن میتوانید انجام دهید.برای ارتباط با ما با ایمیل انتشارات نوروزی در تماس باشید.

هزینه چاپ کتاب

فرایندکاوی و مهندسی مجدد سازمان ها

فرایندکاوی و مهندسی مجدد سازمان ها

فرایندکاوی و مهندسی مجدد سازمان ها

تالیف: دکتر نبی اله یوسفی گرجی- دکتر مهرداد محمدزاده علمداری- دکتر علی بهلولی ادامه مطلب

همایش ملی حجاب پژوهی با تاکید بر قرآن و سنت

همایش ملی حجاب پژوهی با تاکید بر قرآن و سنت

همایش ملی حجاب پژوهی با تاکید بر قرآن و سنت

گردآورنده: مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان معاونت پژوهش ادامه مطلب